Raport dotyczący nielegalnego przemytu zwierząt towarzyszących i handlu zwierzętami w internecie

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z raportem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce poświęconym nielegalnemu przemytowi zwierząt towarzyszących i handlu zwierzętami w internecie.

W dniu 03.03.2020 r. na naszej konferencji zorganizowanej w PAP został przedstawiony raport dotyczący nielegalnego przemytu zwierząt towarzyszących na terenie Unii Europejskiej i handlu zwierzętami w internecie.

Zagadnienia związane z przemytem zwierząt towarzyszących zostały opracowane na podstawie śledztw przeprowadzonych przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce przy współpracy z organizacją Dogs Trust Worldwide w ramach raportu Puppy Smuggling a Tragedy Ignored oraz Sveriges Television w ramach dokumentu „Älskade Smuggelhund”.

Zagadnienia związane z zakupem zwierząt towarzyszących zostały przygotowany w ramach inicjatywy Polish Pet Advertising Adviosry Group w skrócie PolPAAG

Gośćmi byli przedstawiciele EU Dog & Cat Alliance oraz Blue Cross, od lat prowadzący działania szczeblu europejskim na rzecz praw zwierząt przy ścisłej współpracy z TOZ w Polsce.

Poniżej znajduje się raport do pobrania.

pobierz Raport TOZ w Polsce 2020 - Stop Przemytowi Zwierząt

 

MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ TAKŻE